Хорнер: Після приходу Ньюї Red Bull почали сприймати серйозно

Главная страницаНовини

Опубліковано: 06:30, 24/11/2020 ,
Джерело: gpfans.com   

8476_ho.jpeg (37.96 Kb)

Керівник Red Bull Крістіан Хорнер каже, що це був поворотний момент.

"Запрошення Ньюї стало вирішальним моментом, коли з тусовочної команди ми перетворилися на серйозних хлопців. З приходом Едріана люди стали сприймати нас серйозно. Вони думали: "Якщо найуспішніший конструктор в історії пішов з McLaren, якщо він зважився на це, то, мабуть, там відбувається щось хороше".

Култхард працював з Ньюї у Williams і McLaren і, звичайно, дуже добре його знав. Він сказав, що нам потрібно влаштувати вечерю з ним і його дружиною, тому що всі рішення приймають дружини. У підсумку ми організували вечерю в Лондоні. Девід розмовляв з дружиною Едріана, що дало мені можливість поговорити з ним самим. Виявилося, що ми виросли в одній частині Великобританії, наші школи перебували мало не за крок одна від одної, хоча ми вчилися в різний час. У нас було багато спільного.

Підтримка Дітріха Матешица і бренд Red Bull залучали Едріана. Але ми дізналися його зарплату в McLaren і мало не відправили його додому, проте в підсумку Матешиц підтримав цю угоду, сказавши, що Едріан підходить нашій команді", - згадує Хорнер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хорнер: Хочемо домовитися з Honda на майбутнє

теги  Крістіан Хорнер, Едріан Ньюї, Red Bull


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини