Льюїс Хемільтон: Я не чув своїх інженерів

Главная страницаНовини

Опубліковано: 18:19, 31/07/2011 ,

546.jpg (17.06 Kb)
Пілот команди McLaren Льюїс Хемільтон вів запеклу боротьбу зі своїм партнером по команді за перемогу на Гран-Прі Угорщини, але після того, як він вирішив заїхати в бокси, щоб змінити шини на проміжні, він фактично вибув з боротьби, тому що дане рішення виявилося помилковим.


Після гонки Хемільтон зізнався, що допустив цю помилку через збої в радіозв'язку зі своєю командою, яка не могла його нормально чути.

"У нас були проблеми з радіо, оскільки я відмінно чув свою команду, а вони не могли зрозуміти, що я говорю. Мені потрібна була інформація, але мої звернення залишалися без відповіді.

Я думаю, що в одному з епізодів зв'язок на час відновився, але вони неправильно зрозуміли мене. Я чув, що збирається піти дощ, і вже почало накапувати, але в моїх планах не було змінити шини на проміжні.

Крім того мені б хотілося принести вибачення Полу ді Ресті за той епізод, коли я намагався розвернутися на трасі і мало не врізався в нього. Перед цим мене сильно розкрутило, бо моя ліва передня покришка була вже зношена, і я не впорався з керуванням на повороті. Але коли я захотів повернутися на траєкторію, то просто не побачив Пола. Так що я згоден зі штрафом і хочу ще раз попросити у нього вибачення", - розповів Льюіс Хемільтон.

"Хочеться також привітати Дженсона з перемогою, оскільки він сьогодні гідно вів боротьбу і заслужив те, щоб прийти до фінішу першим. Я думаю, що вся команда сьогодні виконала відмінну роботу, давши нам можливість виїхати на трасу на конкурентоспроможному боліді. Звичайно, було б чудово зайняти обидва перші місця сьогодні, але сподіваюся, що я зможу виправитися вже в наступній гонці ", - додав Люіс.

теги  McLaren, Льюїс Хемільтон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини