З видувним дифузором McLaren повернеться до боротьби

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:35, 23/07/2011 ,

65305.jpg (15.04 Kb)
Керуючий директор команди McLaren Джонатан Ніл розповів, що заборона на видувний дифузор позначилася на болідах його команди сильніше, ніж на Ferrari або Red Bull. Проте вже у Німеччині всі заборони будуть зняті, і McLaren повернеться до боротьби.


"Всі останні обмеження у регламенті сильно вплинули на нашу швидкість, - прокоментував ситуацію у чемпіонаті Ніл. - Ми втратили близько семи десятих секунди, тому вийшли з боротьби за перемоги. До цього ми були єдиною командою, яка могла щось протиставити Red Bull, обидва наших пілоти перемагали у перегонах. Ми засмучені різкими ривками розвитку Ferrari і Red Bull, але мета перед нами одна - випереджати їх у кожних перегонах. Якщо говорити про розвиток боліда, то це означає лише одне - ми повинні швидко і максимально ефективно скорочувати відрив від своїх суперників. Або якщо ми попереду робити розрив більшим. Ця робота пов’язана з великим ризиком, оскільки одна помилка може відкотити вас назад.

Наша команда у Формулі-1 тільки для того, щоб перемагати, у чемпіонаті або просто у перегонах, але перемагати. Ми не дамо Red Bull легко перемогти у цьому сезоні ".

теги  McLaren, Джонатан Ніл


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини