Албон: Мені треба суттєво додати

Главная страницаНовини

Опубліковано: 08:00, 24/10/2020 ,
Джерело: crash.net   

7055_al.jpg (28.45 Kb)

Пілот Red Bull Александер Албон самокритично ставиться до себе.

"Ситуація залишається колишньою. Зрозуміло, що ми намагаємося продовжувати атакувати. Я відчуваю підтримку хлопців, команди. Зі свого боку я просто намагаюся зосередитися на гонках. Я знаю, що повинен добре виступити, але це лише додає мені додаткову мотивацію.

Якщо говорити про тиск - то в цьому немає нічого нового. Тиск на результат є завжди. Я просто хочу добре провести ці кілька гонок.

Взагалі мені здається, що на папері мої результати в кваліфікаціях поліпшуються по ходу сезону. У гонках все теж було не так уже й погано. Але нам з командою також потрібно продовжувати працювати над поліпшенням стартів - є відчуття, що суперники з Ferrari і Renault дуже здорово зриваються з місця.

На "Нюрбургринзі" виною всьому була помилка, коли я заблокував колеса, це зіпсувало всю стратегію на гонку. Але, як я вже сказав, ми рухаємося в правильному напрямку, мені потрібно просто краще зриватися з місця на старті і чистіше проводити гонки. Упевнений, ми доб'ємося потрібних результатів", - зазначив Албон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-пілот Ф-1: Албон ніякий, йому треба йти

теги  Александер Албон


В ТЕМУ:
Система Orphus

Розкажи друзям:
 Головні новини


Останні новини